x

Kişiye Özel Hediyelik Fotoğraf Baskılı Ahşap Dilimi, Ahşap Çerçeve, Rustik Ev Dekorasyonu, Kişiye Özel Ahşap Üzerine Fotoğraf

(0) Yorumları oku | Yorum Ekle
300,90 TL
Detaylar
 • Kişiye Özel Hediyelik Fotoğraf Baskılı Ahşap Dilimi, Ahşap Çerçeve, Rustik Ev Dekorasyonu, Kişiye Özel Ahşap Üzerine Fotoğraf.
 • En sevdiğiniz fotoğrafları hediye sunmak ve sergilemek için benzersiz bir yol mu arıyorsunuz? O zaman sizin için mükemmel bir parçamız var. Ahşap dilim fotoğraflarımız sıfırdan el yapımıdır ve fotoğraflarınızın görüntülenmesi için çarpıcı bir zemin sunar. Seçtiğiniz fotoğraf, her seferinde benzersiz ve rustik bir etki yaratmak için ahşaba elle aktarılacaktır.
  Sipariş verdikten sonra fotoğrafınızı yüklemeniz gerekmektedir.
  Evinize veya iş yerinize rustik bir hava katmak istiyorsanız ağaç dilimi üzerine fotoğrafınızı özenle işleyelim.
  Yatay fotoğraflar yatay, dikey fotoğraflar dikey olarak yerleştirilecektir. Ancak yatay fotoğraflar bu ahşap tipi için daha uygundur.
  Dikdörtgen bir fotoğrafı oval bir tahta parçasına sığdırmak için fotoğraflar köşelerden kırpılır.
  Ahşap türleri o anki tedarike bağlı olarak değişiklik gösterir, bu nedenle gösterilen ürün fotoğrafı arasında hafif renk farklılıkları olabilir.
  Ağacın doğal yapısı gereği üzerindeki budak ve izler farklılık gösterebilir. Bu önlenemez, ancak bu işaretlerden herhangi birinin görüntünün ana odağını engellemesini önlemek için çalışacağız.
  Boyutlar yaklaşık olmakla birlikte yükseklik 14-20 cm, en 36-43 cm aralığında ve 1.5-2 cm kalınlığındadır.
  Ahşap fotoğraf diliminiz masa üstü ya da duvara asmak üzere seçiminize göre ücretsiz ahşap stand ya da metal askı aparatı monte edilerek gönderilir.
  Fotoğraf üzerine kişiye özel yazı talebi olursa yazı tipini lütfen iletiniz. Özel olarak belirtilmediyse uygun bir yazı tipi fotoğrafa işlenecektir, ancak metnin uzunluğuna bağlı olarak boyut farklı olacaktır.
  Ahşap leke, su ve çizilmelere karşı korumak için verniklenmiştir.
  Siparişiniz güvenli bir şekilde paketlenir.
  Ürünleri nemli ortamlardan uzak tutunuz, kuru ve serin bir ortamda saklayınız.
  Ahşap çerçevelerinize zarar vermemek için hafif nemli bir bezle bastırmadan silebilirsiniz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar (0)
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.